בהריון? מזל טוב! אז מתי הזמן הנכון לקנות חזיית הנקה? כבר מהשבוע השני של ההריון את מרגישה שמשהו בגופך מאבד פרופורציות, ולא, זה עדיין לא הבטן. הרבה לפני שהבטן גדלה, גדל החזה.

טוב אז צריך חזייה חדשה אבל מתי לקנות?

ככלל אצבע ניתן לקבוע שכשנשאר סימן אדום בבשרך לאחר שאת מסירה את החזיה וכשהשדיים שלך נשפכים ונמעכים, כנראה שהגיע הזמן להחליף את החזייה.

לנשים רבות הזמן לחזייה חדשה מגיע באזור שבוע 23, אז החזה מתחיל להילחץ מחוץ לחזיות המעוצבות והאופנתיות שלך. בין שבוע 23 סביב החודש שישי – לאמצע חודש תשיעי זו תקופה מעולה לקניית חזית הנקה, או לחליפין כשבועיים לאחר הלידה. הסיבה לכך היא שלקראת הלידה ומיד אחריה החזה גדוש בחלב, הגוף שלך מכין מקסימום חלב כדי שלא יחסר ולאחר תחילת ההנקה הכמות מתאזנת ומתאימה את עצמה לתינוק/ות.

לקנות חזיית הנקה או חזייה ‘רגילה’?

נשים רבות אשר נאלצות לזנוח את החזיות ה’רגילות’ היפות שלהן עוד במהלך ההריון מתלבטות אם לקנות חזיית הנקה כבר בשלב זה או חזייה ‘רגילה’. ההתלבטות באה בעיקר בגלל החשש שהשדיים והיקף בית החזה ימשיכו לתפוח לפני שיגיעו לשלב ההנקה ואז הן יאלצו לקנות עוד חזיות הנקה.

חלק מחזיות ההנקה מאפשרות חופש ‘גדילה’ מסויים בשד ובהיקף אשר לא מתאפשר בחזייה רגילה. העיצוב והמבנה של מרבית חזיות ההנקה שונה מחזייה רגילה בכך שהוא מותאם לתמוך במשקל שנוסף בעקבות השינויים בחזה. בקיצור, חזיית הנקה טובה יכולה ‘לגדול’ ו’לקטון’ בהתאם לשינויים בגופך ומתאימה בעיצוב בדיוק לתקופה זו לכן עדיפה על חזייה רגילה לאורך זמן ובנוחות. כמו כן, דבר חשוב שיש לדעת הוא שמעבר לתופסן הפתיחה המבדיל חזיית הנקה מחזייה רגילה ישנם עוד מספר מאפיינים שונים. החזה בהריון ובהנקה לא רק גדול יותר אלה גם רגיש יותר לגירויים, לכן חשוב שהבד שממנו עשויה החזייה בחלקה הפנימי יהיה רך ויצמצם עד כמה שניתן גירויים.

מה קורה בחודשים מוקדמים יותר להריון? עוד לא הספקת להתרגל לרעיון שאת בהריון, אפילו עוד לא סיפרת למשפחה וכבר החזה שלך משתנה, החזיה לוחצת, לא מתאימה ולא נוחה…

אז החזיה הרגילה כבר לא מתאימה, אבל את עוד לא מוכנה לחזית הנקה. מה עושים?

הפתרון הפשוט והזול הוא הארכה- תוספת קרסים לחזיה, פעולה שמעניקה הקלה מיידית.

החיסרון הוא שהחזיה שלך תימתח, בייחוד באזור הקאפים, ולא תוכלי להשתמש בה לאחר תקופת ההריון כשתחזרי לגזרתך.

הפתרון המפנק – לקנות חזיות רגילות , לא הנקה, שמתאימות לגזרתך בתקופת ההריון. תשמרי אותן גם בהריונות הבאים.

הפתרון האידאלי והמשתלם – חזית הריון והנקה Body Silk Seamless, שתלווה אותך בכל תקופת ההריון וגם בחודשי ההנקה.

חזיית ההנקה Body Silk Seamless פשוט נמסה על גוף האם ומעניקה לה נוחות שאותה לא חוותה מעולם עם כל חזייה אחרת – להנקה או רגילה!

לחזייה זו גביע מעוצב ספוגי שיוצר סילואט נטול תפרים, גזרה יפה ותמיכה מעולה. הריפוד ניתן להסרה.

היא עשויה מבד רך ועדין ללא תפרים יוצר חזייה נוחה באופן יוצא מן הכלל, ולמעשה בלתי נראית מתחת לבגדים.

החזייה הזו אידיאלית לכל שלב של ההיריון או ההנקה, משום שהיא גדלה בעדינות ומתכווצת כדי לספק תמיכה מתמשכת לגזרה המשתנה.

שלך, אילת ספרא מנהלת חנות she נשי באפרת, חנות להלבשה תחתונה המתמחה בין היתר בהלבשה תחתונה לזמן ההריון והלידה.

‫ההמלצה שלכם חשובה לנו