איילת ספרא

איילת ספרא בעלת מותג she  נשי, הקימה את החנות לפני כעשור. נשואה באושר, אמא לחמישה ילדים, בעלת תואר בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, בוגרת קורס מדריכות הבית היהודי של מכון פו”עה, בוגרת קורס מדריכה לחיי אישות של מכון יה”ל. עסקה בניהול משאבי אנוש ובשליחות חינוכית בארה”ב. מנהלת ומובילה כבר כעשור את מהפכת הנשיות בגוש עציון שבהרי יהודה, בכל הנוגע לנשיות ואינטימיות.

החזון שלנו

חיזוק שלום הבית והשמחה, קידום והעצמה נשית.
מזה עשור שחנות she נשי להלבשה תחתונה מהישוב אפרת דואגת לקידום והעצמה נשית, מהווה עוגן לנשים ומקום מפנק.
צוות החנות ותיק ובעל ניסיון רב ועשיר בכל מה שאישה צריכה מהלבשה תחתונה (אינטימיות אישית) ועד אביזרים לעינוג זוגי (אינטימיות זוגית), ומלווה אותה בכל שלבי החיים משלב חזיה ראשונה, כלות, הנקה ולידה, בשירות אישי, אינטימי ומקצועי.
סדרת האהבה של she נשי הינה התמחות בתחום האינטימיות הזוגית. אביזרים להעצמת הזוגיות והפרחת התשוקה והאהבה בין בני הזוג.
אנו גאות להיות מובילות בשירות לקוחות, במקצועיות, באמינות, באיכות המוצרים, במחירים ומבצעים, בהקשבה, הבנה ומתן מענה אישי.
את כל הטוב הזה ניתן להזמין בשירות משלוחים לכל חלקי הארץ.

הצוות שלנו

צוות החנות של Sheנשי מקצועי, מוכשר, אדיב עם תודעת שרות לקוחות, שרואה בעשייה קודם כל שליחות. חברות הצוות הינן שותפות למהפכה.

אלישבע

“בשבילי she נשי היא מקום של שליחות והעצמה נשית. זכיתי לפגוש במהלך השנים נערות, כלות, אמהות צעירות וסבתות שעברו תהליך של שינוי וצמיחה. המפגשים האינטימיים עם הלקוחות הפכו את הקשר עם השנים לחברות חמה.”

מוריה

“הגעתי ככלה צעירה כשבוע אחרי החתונה ונחשפתי לעולם שלם של אינטימיות נשית וזוגית. מאז שמתי לי למטרה להאיר פנים לכל הכלות המגיעות אלינו וללוות אותן בכניסתן לעולם החדש.”

סיבל

” Sheנשי בשבילי זה בית, משפחה אחת חמה. החוויה שהכי מרגשת אותי בחנות היא ללוות אמא ובת בחוויה נשית ראשונה שמשפיעה על הזהות הנשית של הבת ועל הקשר בינהן.”

Back to Top
נגישות

רגע, אל תצאי!

קבלי מאיתנו 5% הנחה ע"י הצטרפות למועדון הנשים האקסלוסיבי בישראל

הצלחת! קוד הקופון שלך הוא:

5OFF